Ndodh Dhe Kështu! Shkoi Në Tualeet Po 65-Vjeçarit I Ndodh Gjëma, I Doli Gjarpëri 1.6 Metra I Gjaatë

Uncategorized

Një person nga Austria është kafshuar nga një gjarpër 1.6 metra i gjatë në mëngjes teksa kishte shkuar në tualet për të kryer nevojat personale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

65-vjeçari ka deklaruar se “ka ndjerë një p ickim tek zona e or ganeve gje nitale” pak pasi u ul në tualet në shtëpinë tij. Më vonë pa që në tualet ndodhej një piton albin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mësohet se gjarpri ishte larguar pa u vënë re nga pronari, fqinj i 65-vjeçarit. Një ekspert zvarranikësh bëri më pas të mundur kapjen e gjarprit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published.