Arjan Çani shρέrthen kεq në ofεndίme ndaaj shqiptarëve: Janë baarinj dhe anaΙfabetë…

Uncategorized

Arjan Çani shρέrthen kεq në ofεndίme ndaj shqiptarëve: Janë barinj dhe anaΙfabetë…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Moderatori Arjan Çani ka shpërthyer në sharje dhe ofendime ndaj shqiptarëve.I ftuar në emisionin ‘Të paekspozuarit’, gazetari Arian Çani u pyet se a do të dëmtojë Ramën,./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published.