Disa media e shpallen t’vdekur sot Ermalin,ky është reagimi i tij pas lajmit që shqetësoi fansat dhe njerëzit e afërm

Uncategorized

Lajmet e rreme tashmë janë bërë mjaft të pranishme dhe thuajse për secilën figurë publike.

Derisa këngëtari Ermal Fejzullahu nuk ishte i pari që ka rënë pre e këtyre lajmeve, një i tillë është bërë edhe për shëndetin e tij.

U publikua gjasme se ai ka pësuar një sulm të rëndë, gjersa ka bërë të ketë edhe një reagim nga artisti.

Fejzullahu në një postim të publikuar në rrjete sociale theksoi se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se nuk ka ndonjë problem.

“Nuk e di si nuk iu vjen turp portaleve të tilla. Turpi i botës. Jam shëndoshë e mirë faleminderit Zotit dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin. Kjo është turp”, ka shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.