E mbani mend? Ja cfare i ka ndodhur Muratit te Perputhen qe eshte zhdukur/ A e ka zene ate ?

Uncategorized

Murati turku me i famshem i cili u be pjese e Perputhen ne sezonin e kaluar ishte nje nder personazhet me te pelqyera per publikun shqiptare.E vecanta e Muratit ishte theksi i tij i te folures ne gjuhen shqipe ku e e dinte ate ne menyre te perkryer.

Murati ishte nje nga cunat qe doli disa takime me Sindin duke i ofruar asaj takime shume te bukura me emocione.Sindi nga ana tjeter

shprehu nje pelqim per Muratin dhe ishte gati te dilte nga studio bashke me te , por hyrja e re Ola ishte ajo e cila pengoi maredhenien e tyre.

Takimet interesante me Olen bene qe ata te dy te ishin cifti me i pelqyer nga publiku ku i suportonin ata te dy qe te dilnin cift sebashku.

Por gjerat nuk ecen sic duhej dhe Murati me Olen nuk dolen cift por ata kan mbajtur nje marrdhenie shume te mire me njeri tjetrin duke mbajtur akoma njeri tjetrin follow ne instagram.

Per sa i perket marredhenieve me gocat nuk dihet ende nese ai esht i lidhur apo jo per arsye se ai nuk poston kurr nga jeta e tij private ne rrjetet e tij sociale. Le ti urojme suksese djaloshit nga Turqia ne jeten e tij private si dhe ne projektete e reja te tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *