(Foto) Tani është yll e bukur por ja si dukej Arjola kur ishte valltare, ndryshimi do u çudis/ Me zor do e njihni

Uncategorized

Dikur ishte “Miss Tropoja” por edhe vallëtare në një ansambël, ndërsa tani është aktore shumë e njohur.
Arjola Demiri ka disa javë që është bërë pjesë e shtëpisë “Big Brother” në Shqipëri, ku edhe ka ndarë hisori personale nga martesa e saj e hershme dhe divorci pas më shumë se 10 viteve martesë.

Në një intervistë të para disa viteve, Arjola shihet duke treguar se është bërë pjesë e ansamblit “Dardania” në Tropojë, për çka shprehet falenderuese për ata që e kanë pranuar.Arjola, disa vite pas kësaj interviste u bë e njohur si aktore, pasi duket se vallzimi nuk ishte talenti i saj.

Ajo që bie në sy është ndryshimi i madh që ka pësuar pamja e aktores, ku ta krahasosh me këtë video dhe pamjen sot, vështirë do ta besoni që bëhet fjalë për të njejtin person.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *