Ishte e ftuar n’emision,Telefono Mevlanin ”, reagimi i papritur i Ledjanës na la pa fjalë!

Uncategorized

Këtë të shtunë në emisionin “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar ish konkurrentja e Përputhen Ledjana./pamjet meP0SHT

Ajo ka luajtur së bashku me moderatoret një lojë “Ruleta e celularit”. Secila prej tyre kishte dy dënime!

Dënimi i parë që i ka rënë Ledianës, ka qenë pikërisht të kontaktonte Mevlanin dhe ti kërkonte një takim. Por ajo ka ngurruar ta bëjë duke u shprehur se e ka bllok dhe për më tepër që nuk kanë më kontakt me njëri tjetrin, ku dhe ka theksuar se nuk do të donte ta takonte.

Më tej Ledjana ka rrëfyer se Mevlani pasi janë ndarë bashkë ka fshirë edhe këngën nga Youtube, atë që i dedikoi pikërisht Ledjanës.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:/pamjet meP0SHT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *