Mozzik po bëhet ‘milionier’,por Loredana bën gjestin e pa hjeshëm

Uncategorized

Reperi Mozzik ka ndarë diçka të veçantë me fansat e tij.

Mund t’iu duket e pabesueshme, por Mozzik ka arritur shumë marramendëse në kriptovaluta.

Ka qenë vet reperi i cili e bëri publike shumën në Instagram.

Dhe a mund ta besoni? Mozzik ka arritur mbi 3 milionë e 700 mijë dollarë!!!

Por vemendje mori edhe një gjestë jo i hjesh nga ana e Lorit, e cila u shfaq me gishtin e mesit lartë.

Se a e kishte per Mozzik, mbetet të shihet ne vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.