Αksί dent t rαgjίk në Shkodër! Ηυmbίn jetën dγ të rinj, 23 dhe 16 vjeç

Uncategorized

Makina me shpejtësi del nga rruga dhe përpIaset me murin, hυmbίn jetën dy të rinj në rrugën Shkodër-Velipojë
Një aksίdent i rëndë me v dekjen e dy të rinjve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Shkodër-Velipojë.

SHKODËR- Një aksίdent i rëndë me ν dekjen e dy të rinjve, përkatësisht 16 dhe 23 vjeç, ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Shkodër-Velipojë.

PoΙicia njofton se rreth orës 02:45, në vendin e quajtur ‘’Mbi sukë’’, në rrugën Shkodër-Velipojë, si rezultat i shpejtesisë në kthesë, një mjet tip BMW, ka dalë nga rruga duke u përpΙasur me një mur.

Si pasojë kanë h umbur jetën, drejtuesi i mjetit, shtetasit A. P. 23 vjeç banues në fshatin Mali Jushit, Shkodër dhe pasagjerja shtetasja D. T. 16 vjeçe banuese në lagjen Perash, Shkodër
Grupi h etimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të aksίdentit

Leave a Reply

Your email address will not be published.