A Është Më E Viirgjër? Sindi Loci Jep Përgjigjen E Papritur: Jam Betúar Që…

Uncategorized

Me hyrjen në “Përputhen” Sindi ra në sy të publikut pasi pranoi se i është përkushtuar shkollës dhe nuk ka pasur kohë për një lidhje stabël ndaj ishte e v irgjër.

Por së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ish-konkurrentja pranoi se ka nisur një lidhje me një djalë nga Prishtina.

E pyetur nga moderatorja e emisionit Ester Bylyku nëse tani që është në një lidhje gjërat kanë ndryshuar për të, Sindi preferoi të marr specin djegés dhe tha: Jam betuar që nuk flas më për këtë pjesë. Më mirë po digjem me spec. (qesh)”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *