Ada nuk lë gjë tha thënë për Alvisën: Nuk e kuptoj si mund ta bëjë një femër atë gjë për famë

Uncategorized

Ada, ish konkurrente e Për’puthen e cila u përjashtua pas një takimi që pati jashtë me Edin ka reaguar në lidhje me deklaratën e fortë që bëri Hyseni për lidhjen me Alvisën.

Sipas tij, të dy kanë qenë të lidhur brenda programit ndërsa Alvisa pretendon se gjithcka ka ndodhur prej shantazheve dhe dh unës që ka përjetuar vazhdimisht.

Ada ka reaguar për këtë ngjarje pasi ka pasur dhe mjaft debate me Alvisën, e cila gjithmonë ak uzonte ish konkurrenten për lidhje jashtë.

“Sinqerisht nuk dua që kurrë një femër të jetë në këtë situatë sepse jam shumë feministe, por për këtë lloj femre kam krijuar një antipati shumë të madhe që në momentin që gënjente sy më sy dhe më vinte shumë habi që e besonte publiku, e mbështeste, ishte gjithë kohës duke më a kuzuar mua dhe Edin kur e kishte aty brenda të dashurin alamet çuni (se besoj të gjej më të mirë) dhe sot s’jam habit fare, i prisja, e kam thënë në studio…nuk e di se si mund të degjeneroj njeriu veten për ca followers”, ka shkruar ajo ndër të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *