Do Të Bëjnë ‘Namin’ Këta Si Do I Mbaj Arbana Osmani? Këta Janë Dy Meshkujt Që Do Të Marrin Pjesë Në ”Big Brother”

Uncategorized

“Big Brother VIP” po afron dhe dita ditës po zbulóhen edhe personazhet që do i shohim në shtëpinë më të fámshme në Shqipëri.
“Iconstyle” ka zbulúar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e reality shoë-t. Bëhet fjalë për doktorin/modelin Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.

Së fundmi janë konfírmuar si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj.
Ndërkohë përfliitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin dhe Anxhela Peristerin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *