E Paska Harruar Fare Mevlanin/ Antonela: Jam Në Lidhje Me Një VlP Por Edhe Ai Po U Bë XheIoz…

Uncategorized

Antonela Berisha, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, e ka konfirmuar vetë se është në njohje me një djalë, pavarësisht se nuk e di a është ende gati apo jo.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, në ‘Top Channel’, Antolena tha se është personazh VlP, i përket botës së sportit, por është edhe xheIoz për gjëra ba nale.

“Po provoj ta njoh një djalë, por nuk e di a jam gati realisht. Nuk është i Perputhen. Është personazh VlP, por jo i Perputhen. Është personazh i sportit. Për gjëra ba nale bëhet xhelóz, unë nuk i jap shkas, por janë të sémurë njerëzit. Kush është xhelóz është i sëmúrë. S’duhet të jetë xhelóz posesív, fanatiik dhe të durojë karakterin tim të vështírë që kam”, tha Antonela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *