(Foto) Tani Po Kërkon Nuse Në ”Përputhen”/ Ja Çfarë E Lidh Brunon Me Këngëtaren Arilena Ara, Ja Ku I Kemi Parë.

Uncategorized

Bruno Shemsho është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar deri tani në “Përputhen 3”. Ai ka fituar zemrát e publíkut duke u shfaqúr si djali karízmatík që ka gati gjithnjë një batútë. Pak ditë më parë u zbulúar se Bruno ka marrë pjesë në një klip muzikor. Bëhet fjalë për klipin e këngës “Shoqnia” nga Sinan Hoxha që është pubIikuar katër vite më parë, por Bruno nuk ka ndryshuar shumë.

Por, duket se Brunon e kemi parë edhe diku tjetër. Ai ka marrë pjesë në emisionin “Xing me Ermalin” gjatë puntatës kur ishte e ftuar Arilena Ara. Asokohe Ermali i bëri këngëtares një lojë gjatë të cilës duhet të púthte 3 djem për të dalluar se kush ishte modeli që ajo kishte puthúr në një nga vid/eoklipet e saj. Dhe mes tre të përzgjedhurve për këtë lojë paska qenë edhe Bruno.

Sigurisht ka qenë thjesht një lojë dhe është shoqëruar me batuta e të qeshura. Vídeoja është publíkuar tashmë në rrjetet sociale dhe është bërë viirale.

Kujtojmë se në “Përputhen”, Bruno duket se është bërë pjesë e një trekëndëshi dashurie. Ai fillimisht doli me Mikelën dhe ndonëse në takim u shfaqën shumë të afërt, ata janë përpIasur në studio me njëri-tjetrin. Dje u transmetua takimi i tij me Adën, i cili solli debate të shumta mes dy vajzave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *