Khabib Po Gruan E Kam Shqipëtare Myslimane Dhe Jam Krenar Për Këtë, Nuk E Kam Fshehur Kurrë

Uncategorized

Legjenda e UFC-së,Khabib Nurmagomedov është pensionuar nga UFC në stilin e kampionit.Të shtunën mbrëma ai arriti fitoren e radhës dhe të fundit në karrierë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bilanci 100% në karrierë tashmë e ka bërë atë një emër të veçantë në sport.Jeta e tij është përfolur shumë,ndërsa ka dhënë vazhdimisht mesazhe në mbështetje të familjes.Khabib është i martuar,por asnjëherë nuk ka treguar në fotografi gruan e tij./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published.