Konkurenti i Përputhen nxjerr te palarat Bora Zemanit: Është 30 vjeçe, është lidhur 185 herë dhe është ndarë 815 herë

Uncategorized

Alban Dyrmishi ka qene nje nder konkurentet e Perputhen 1. Ai gjithmone ka ngritur zerin per ceshtje qe kane ndodhur ne kete emision. Se fundmi pas rastit te Alvises dhe Hysenit, ai nuk eshte kursyer aspak me postimet e komentet kundrejt Olsa Muhametit, Arjan Konomit dhe Bora Zemanit.

Albani ka publikuar nje foto te Bores, ku perbri shkruan:

”Dhe e fundit Bora Zemani, prezantuesja mike e ngushte e Olses dhe perseri nje nga njerezit me te afert te emisionit. 30 vjec ne jeten e saj dihet sa sukses ka me lidhjet. Eshte lidhur 185 here e eshte ndare 815 here”. /Kryefjala

Prej ditesh po perflitet per marredhenien komplekse mes Alvises dhe Hysenit. E nisur nga kjo ka patur shume reagime ne rrjet nga ish konkurrent e njerez te tjere. Disa shajne konkurrentet e disa produksionin.

Pak me pare nje revoltim ne Instagram ka pasur edhe ish konkurrenti i Perputhen 1 Alban Dyrmishi. Shpeshhere ai reagon ne te tilla problematika e kete here e ka kthyer duke folur konkretisht.

Ai ka publikuar nje foto te autores se Perputhen perbri se ciles shkruan: “Njeriu kryesor dhe autorja e ketij programi. Lidhja e saj me e gjate 7 dite dhe partneri i saj kurohet akoma ne psikiatri”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.