Sherr me doreza metalike mes vajzave në Tiranë, ndërhyn me shpejtësi policia, arrestohet njëra prej tyre

Uncategorized

Një vajzë 26-vjeçare ka rënë në pr angat e Policisë së Tiranës, si dhe janë proceduar penalisht 2 vajza të tjera, njëra 18 vjeçe dhe tjetra 19 vjeçe pas një kon flikti fizik mes tyre në kryeqytet.

Blutë bëjnë me dije se gjatë sherrit vajzat kanë përdorur edhe doreza metalike për të g oditur njëra-tjetrën.

Doreza iu sekuestrua në cilësinë e procves material, ndërsa policia nuk jep detaje në lidhje me shkakun e she rrit mes vajzave.

“A. H., 26 vjeçe si dhe u proçeduan në gjendje të lirë shtetaset K. T., 18 vjeçe dhe M. M., 19 vjeçe, pasi për motive të dobëta janë konfliktuar me njëra tjetrën. Në vijim të veprimeve, gjatë kontrollit fizik të shtetases A. H., iu gjet një dorezë metalike e cila iu sekuestrua në cilësinë e provës materiale”, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.