Tani Është Një Nga Këngëtaret Më Të Njohura, Rréqeth Me Rréfimin Elhaida Dani: Nuk Kisha Pára Kur Shkova Në Itali Më Kthyen Pas

Uncategorized

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5” në një intervistë ndryshe, nga ku zbuloí për herë të parë detaje nga rrugëtimi i saj në skenat ndërkombëtare.

Sa i përket eksperiencës në “The Voice of Italy”, këngëtarja kujtoi një moment shumë të vështiirë në aeroport para se të hynte në Itali për shkak se s’ kishte para mjaftueshëm me vete.

“Nuk mē lejuan të futesha në Itali sepse nuk kisha mjaftueshëm para cash me vete. Nuk i kisha! Sapo kisha nisur karrierën time dhe familja më ndihmonte me aq sa mundej. Më lanë një ditë në aeroport dhe më kthyen në Shqipëri ditën tjetër se nuk e justifíkoja dot vajtjen financíarisht. Sa herë hyj tani në Itali kam atë “pull ën e z ezë” dhe kjo gjëja më bezdis”, rréfeu ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *