Baba Së Shpejti, Dardi I “It’s My Love” ZbuIon Gjininë E Foshnjës.

Uncategorized

Djaloshi 18 vjeçar u fut në emisionin e dashurisë ‘It’s my love’, për të gjetur fatin e jetés por e gjeti jasht emisionit.Dardi e njohu Agnesën me të cilën deklaruan se u njoftuan për vetëm një muaj dhe vendosën të martohen, shkruan “Kosovarja”.

Pas martesës jo shumë muaj dyshja treguan se janë në pritje të ëmbël.Ndërsa, së fundi Dardi ka postuar një vi.deo në Instagram ku ka treguar gjinin e foshnjës.Në një ambient të dekoruar bukur ai tregoi se çifti po presin që të bekóhen me një vajzë.‘Mir se vjen qika babit te vet te don babi yt qika jem ’, ishte shkrimi në mbishkrimin e vídeos, derisa çifti duken tejet të Iumtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *