E zuri korrenti në shtëpi, humb jetën një burrë në Shijak

Uncategorized

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Durrës. Mësohet se një 65-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e

Njoft imi i policisë:

Me datë 10.11.2021, rreth orës 14:20, dyshohet se shtetasi A. D., 65 vjeç, banues në Shijak, në banesën e tij dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.