Ish burri i Bora Zemanit ‘nxehet’ keq per Donaldin! E dini cfare ndodhi me Big Brotherin, Arbana ka dashur te me!

Uncategorized

Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është ngacmuar sot në një studio televizive. Ai është pyetur nëse e sheh Big Brother dhe DJ i njohur është shprehur se nuk e inspiron diçka aty,

prandaj nuk e sheh. Megjithatë, vajzat në program e kanë ngacmuar se përgjigjia nuk ishte e sinqertë. Megjithatë ai ka zbuluar se ka marrë ftesë nga produksioni, per te qene pjese e Big Brother, dhe nuk e ka pranuar.

Te gjithe VIPat ne pergjithesi po tregojne qe kane marre ftesa per te qene pjese, por ajo qe nuk kuptohet eshte: Genjejne apo asnje sdo te jete pjese e ketij reality show?

Kujtojmë se këto ngacmime ndaj DJ të njohur janë bërë pasi Bora Zemani ka qenë në qendër të vëmendjes në këto një muaj spektakël.

Vin Veli nuk e ka marrë me sportivitet këto pyetje dhe është acaruar duke thënë se ka një jetë të tijën shumë të lumtur.Kjo për shkak se në shtëpinë e BB Vip është i dashuri i Borës, Donald Veshaj.
Kujtojme se VIn Veli ka nje djale se bashku me Boren dhe historia e tyre e dashurise ka zgjatur me vite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *