Bora Zemani ‘Injoron’ Arjan Konomin, Na Prezantoi Me Opinionistin E Ri (Video)

Uncategorized

Bora Zemani ‘Injoron’ Arjan Konomin, Na Prezantoi Me Opinionistin E Ri (Video)
Bora Zemani është ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Edhe pse e re në moshë ajo drejton emisionin më të ndjékur nga shqiptarët, ‘Për’Puthen’.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *