E FU NDIT: Në gj endje të rèndè në s.pital, pöstimi i fundit i këngëtarit Muh arrem Ahmetit

Uncategorized

Këngëtari Muharrem Ahmeti,ndodhet në spi.tal në gjendje të vështirë shëndetësore,pasi sipas mediave, ka pësuar atak në zem.ër. Lajmin e ka konfirmuar edhe violinisti i tij Kristian Xhaferaj,i cili përmes një postimi në Facebook, njoftoi njerezit qe ishin te interesuar pas lajmit qe qarkulloi ne media me heret (te pavertete,se kengetari kishte nd.erruar

j.ete),dhe ka shkruar se Ahmeti është në gjendje të rëndë shëndetësore. “Pershendetje te gjithve Shok koleg te vllait ton Muharrem ahmeti esht e pamundur ti pergjigjem cdo njeriut prej jush kam mbi 700 telefonata. Vertete ka kaluar nje gjendje te rend Shendetsore por esht GJaLL i lutem te gjithve Atyre shok qe postojn gjera jo te verteta ti fshin Sepse nuk jan te verteta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.