(Foto) Kanë qenë çift i bukur, ky ka qenë ish-i dashuri i këngëtares Beatrix Ramosaj

Uncategorized

Pak dite me pare Beatrix Ramosaj ka kujtuar brenda shtepise se Big Brother ish te dashurin e saj.
Kaq ka mjaftuar qe ne Tik Tok te zbulohet nje interviste e para shume viteve teksa Trixa prezantonte partnerin e saj.

Ai quhet Ervi dhe thuhet se ka qene nje marredhenie disa vjecare,por nuk dihen arsyet e ndarjes mes ciftit.
Qe prej kesaj lidhje Trixa eshte treguar mjaft diskrete, e nuk jemi ende te qarte nese ka folur per kete djale apo per nje ish tjeter.

Leave a Reply

Your email address will not be published.