Roberti Shfaqet Në Video Me Një Femër, Çka Po Paralajmëron

Uncategorized

Robert Berisha po vie prapë me një bashkëpunim. Ai edhe këtë herë po vie bë bashkëpunim me Mimoza Mustafën për një projekt të ri muzikor.Nuk janë dhënë shumë detaje rreth këngës, por lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja Mimoza me anë një postimi në llogarinë e saj në Instagram. “Së shpejti” ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *