Kura E Cila Përmirëson Kujtesën Për 80%, Shkriin Yndyrat: ILAÇIi Më I Fuqiishëm Se Kurrë Më Parë..!

Uncategorized

Kur të merrni këtë përzierje, funksionet e truriit përmirësohen, duke përfshirë edhe të parët dhe të dëgjuarit.

Po ju paraqesim njërin ndër iilaçet më të fuqishmee natyrale, i cili jo vetëm që do të përmirësojë aftësinë e kujtesës për 80 për qind, por, krahas kësaj, edhe do të shkrijë shtresat dhjamore me të cilat jeni duke lufttuaar me vite të tëra!

Përbërësi kryesor është rrepa e bardhë, e cila është e pasur me vitaminë C, kalium, vitamina B1, B2 dhe B6, si edhe me hekur, magnez dhe fosfor.

Rrepa e bardhë shpejton metabolizmin, eliminon lodhjen dhe nxit zhvillimin e bakktereeve të mira në stomak. Përgatitja është e shpejtë dhe e thjeshtë, ndërkaq efeektet të dukshme që në ditët e para!

Përbërësit:– 125 g rrepë e bardhë, – 4 limonë, – 3 lugë mjaltë, – 2 lugë kanellë pluhur, – Një copë xhenxhefil (rreth 2 cm).

Përgatitja: 1. Në blender grijeni rrepën dhe xhenxhefilin. 2. Kullojeni lëngun e limonit, shtojeni në blender dhe përzieni derisa të bashkohet, pastaj shtoni kanellë dhe mjaltë. 3. Të gjitha përzieni mirë dhe qitni në një enë qelqi.

Përdorimi: Dy herë në ditë pini nga një lugë të plotë të përzierjes para racionit, mirëpo nëse ushtroni, pini para trajnimit. Praktikoni këtë 3 javë dhe nuk do të pendoheni, kur të shihni rezultatet fenomenale!

Leave a Reply

Your email address will not be published.