Ah bre biri im nuk te arrita gj.allë per 1 minut/ Aksident i rëndë, humb jetën 18 vjeçari. Mos kalo pa thene NGUSHLLIME

Uncategorized

Aksident i rënde ka ndodhur para pak minutash në Shkup si pasojë një 18 vjeçar ka humbur jetën.Jo zyrtarisht dy makina të tipit Audi dhe Renualt kanë bërë garë dhe te dyja makinat kanë humbur kontrollin duke përfunduar kështu në dalje te rruges, ku janë përplasur me pemët.

Siç mëson Albagraph7, në aksidentin tragjik ka edhe persona tjerë të lënduar, mirëpo ende nuk dihet numri i saktë i personave që kanë pësuar nga aksidenti.Në vendngjarje kanë mbërritur ekipe të policisë, ndihmës së shpejtë dhe zjarrfikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *