Dalin pamjet e fundit të 8 vjeçarit duke shetitur me biçikletë para se t’i merrte jetën Klodiani (VIDEO)

Uncategorized

Janë publikuar momentet e fundit të Mateo Vasiut, 8-vjeçarit i cili v ra në mënyrë m izore nga Klodian Çalamani. Në pamjet e mëposhtme të marra nga “TCH” mund të shihni Mateon duke bërë xhiro me një biçikletë para shtëpisë së autorit, ndërsa ka veshur një xhup të kuq. Pas këtij momenti i mituri është marrë nga Klodiani në shtëpinë e tij dhe e ka dh unuar m izorisht derisa një g oditje me kazmë në kokë i ka dhënë vdekjen e menjëhershme.

Gjatë kohës që policia dhe familjarët kërkonin Mateon, Klodian Çalamani bënte si i paditur duke ofruar ndihmën e tij në gjetjen e të miturit. Kur policia ka shkuar në shtëpinë e Klodianit e ka gjetur duke pirë r aki. Pas marrjes në pyetje, Klodian Çalamani ka rrëfyer ngjarjen e rëndë dhe është shprehur se 8-vjeçari e kishte sharë dhe kjo është arsyeja pse e kishte dh unuar e v rarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.