Dikur kanë qenë shumë shokë të ngushtë, por sot s’flasin më Mevlani tregon ç’ka ndodhur mes tij dhe Sabianit.

Uncategorized

Mevlan Shaba një prej ish-konkurrentëve më protagonist të ‘Për’puthen 2’ ka lançuar 4 këngë në bashkëpunim me Sabianin, i cili tashmë ndodhet në Big Brother VIP. Pamjet meP0SHT.

Dyshja faktikisht njihen prej gati 1 dekade dhe nëpër intervista Sabiani ka thënë se Mevlani është shumë i vullnetshëm, e do shumë muzikën dhe kanë kimi në bashkëpunim.Pamjet meP0SHT.

I ftuar sot te “Shqipëria Live” si i dalë nga një reality-shoë po fliste për Big Brother VIP dhe sigurisht u pyet dhe se si e sheh mikun e tij Sabianin.

Mevlani: Ne njihemi prej shumë vitesh dhe hyrja e tij ishte e papritur për mua. Nuk flasim prej kohësh, kemi pasur një mosmarrëveshje.
Prezantuesi: Po pse ai është edhe shumë pozitiv, ti e ke krijuar konfliktin?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *