E FUNDIT: Kapen mat Policia dënon Loredanën dhe Don Xhonin, kjo është arsyeja

Uncategorized

Fansat menxi po e presin lansimin e këngës nga Loredana dhe Don Xhoni.
Sot dyshes iu ka ndodhur e papritura teksa ishin duke zhvilluar xhirimet në Ferizaj, shkruan Indeksonline Pamjet meP0SHT.

Siç shihet në një video në publikuar në Instagram ata nuk kanë pasur leje të shfrytëzojnë hapësirën publike për xhirime Pamjet meP0SHT. Policia e Kosovës ka ndërhyrë duke i shpërndarë ata.

Edhe reperi përmes një postimi ka treguar se janë dënuar duke shprehur respekt për Policinë e Kosovës./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.