Goditet rëndë Tea, zbulohet çfarë i ka ndodhur!

Uncategorized

Tea Trifoni tregoi pak javë më parë se i kishte dhënë fund lidhjes me partnerin, të cilin e ka treguar pjesërisht edhe në postimet e saj. Ajo pranoi tashmë se është beqare, por nuk dha më shumë detaje, deri sot.

Në emisionin që ajo drejton, “Goca dhe Gra”, ku po diskutohej për përjetimet e ndarjes sipas gjinisë, Tea tregoi se si a ka përjetuar ajo vetë ndarjen nga partneri i fundit.

“Nuk e kam zemrën të thyer, thjesht jam e zhgënjyer për momentin”, tha ish-konkurrentja e Përputhen. Por shtoi se beson që ndarjen djemtë e vuajnë më tepër se vajzat

Leave a Reply

Your email address will not be published.