Nëna e Diellza Kolgecit shpallet “Miss Gjyshja”

Uncategorized

Na lejoni që ta jetësojmë titullin e “Miss Gjyshes” në Kosovë dhe ky çmim i shkon me meritë të plotë nënës së Diellza Kolgecit, zonjës Lale.

E ëma e ish “Miss Kosovës”, bukuroshes Diellza Kolgeci, është një zonjë elegante, e pashme dhe tejet e rafinuar.
Ajo, është në të 70-tat e saj, është bërë gjyshe disa herë dhe duket në top formë fizike.

Diellza Kolgeci, por edhe e bija e saj Helena shihet se kanë trashëguar shumë nga tiparet e zonjës Lale, kësaj bukurie që nuk perëndon, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *