”Sa i ëmbël je bërë”/ Alvisa nuk duron dot para Bashkimit, ja çfarë ndodhi

Uncategorized

Në puntatën e sotme është prezantuar takimi mes Alvisës dhe Bashkimit.
Dyshja morën këtë vendim për t’u sqaruar me njëri-tjetrin pas shumë keqkuptimeve e refuzimeve që patën, shkruan Indeksonline.

Mirëpo, duket se ata kanë gjetur sërish një rrugë për t’u ribashkuar.
Takimi i tyre filloi me komplimente, ku dukej që Alvisa ishte përmalluar për Bashkimin duke ia thënë fjalët më të bukura, që e cila shkaktoj debate në studio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *