Antonela hyri në Big Brother, “shpërthejnë” komentuesit: Ç’a VIP-i është kjo?!

Uncategorized

Ditën e djeshme hynë në shtëpinë e BB Vip dy konkurrentë të rinj. Ata janë Meridiani dhe Antonela. Meridiani, opinionist dhe analist, ish-banor i Big Brother është pëlqyer disi nga publiku, ndërsa për Antonelën, ndjekësit e BB Vip kanë shpërthyer në akuza.

Siç shihet edhe nga komentet në postimet e faqes zyrtare të Big Brother Vip, qytetarët pyesin se çfarë VIP-i është Antonela? Kujtojmë që Antonela ka qenë pjesë e Përputhen. Ajo ka qenë pjesë e trekëndëshit Lediana-Mevlan-Antonela. Që prej asaj kohe ajo ka fituar goxha vëmendje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *