E TRlSHT: Shiko si shqiptarja në Gjermani rr.eh burrin me kabIIo në sy të fëmijëve…

Uncategorized

Një video e pazakontë është bërë vir/ale orët e fundit në rrjet, ku protagoniste është një shqiptare e Kosovës e cila shihet duke dhh/unuar bashkëshortin. /

Qytetari që e ka dërguar videon në redaksinë e JOQ Albania shprehet se bëhet fjalë për një çift nga Kosova, që jetojnë në Gjermani. Siç shihet dhe në video, gruaja go/det me kabllo burrin e saj në sy të fëmijëve dhe nis ta ofe/ndojë.

E gjithë sk/ena që zgjat thuajse dy minuta, ndodh në sy të fëmijëve të çiftit. Teksa gruaja e go/det dhe ofen/don, bashkëshorti e filmon dhe i thotë se do lajmërojë pol/icinë. Nuk dihen motivet e këtij sherri mes çiftit të bashkëshortëve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *