E turpshme Momenti kur turistja serbe vjedh bizhuteri në një dyqan në Sarandë …

Uncategorized

Pronarë të një dyqani në qendër të Sarandës, të cilët tregtojnë produkte të gjithëllojshme, kanë rënë pre e një vjedhje, për të cilën thanë se është e zakonshme. Por e veçanta sipas tyre në këtë rast ishte se hajduti ishte një shtetase serbe. Siç shihet edhe në videon në fjalë, sapo shitësja kthen,kurrizin, turistja serbe merr prej tavolinës me bixhu, një unazë dhe e mban në duar.Ky fenomen sipas pronarëve ndodhin kryesisht nga turistë një ditorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.