Adriana Matoshin e “braktis” i dashuri

Uncategorized

Të premten që lamë pas, u zbului lidhja e aktores shqiptare Adriana Matoshi. Artistja shumë e dashur për publikun, po shijon një romancë tash e disa muaj me futbollistin dhe reperin Keith, me të cilin ajo tha se është shumë e lumtur.

Ky i fundit, sot është larguar nga Kosova dhe lajmin e ka bërë të ditur vet përmes Instagramit. Ai shkroi: “Shihemi së shpejti”, duke nënvizuar lokacionin.

Nëse nuk e dini, Keith është afrikan por ka vite që ka jetuar në Belgjikë e së fundmi në Kosovë për të qenë pranë të dashurës së tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *