Vipat e Bllokut” e kapin në flagrancë Tean me të dashurin e saj të ri

Uncategorized

Faqja në internet “Vipat e Bllokut”, për pak kohë ka arritur të marr vëmendje me postimet të cilat i bën./
Shpesh herë kritikon, apo edhe demaskon të famshmit shqiptarë,/

Njëjtë ka vepruar së fundi.Ata kanë publikuar një video teksa shihet Tea te bagazhi i vetures dhe më pas duke u futur në makinë më të dashurin e saj misterioz/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *