Frizura e re e të dashurit të Sases do tiu shkrijë së qeshuri

Uncategorized

Adriana Matoshi është aktorja e njohur kosovare me pjesmarrje në dhjetra filma të ndryshëm të produksionit vendor.
Adriana, ka fituar edhe disa çmime kombëtare dhe ndërkombëtare për rolet në filmat e ndryshëm ku ka luajtur.
Aktorja, aktualisht i është përkushtuar me tepër angazhimit të saj si deputete e Kuvendit të Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

Lidhja e saj e dashurisë me futbollistin nga Afrika Jugore po shkon mjaftë mirë, e ky i fundit ka vendosur ta ndryshoj pak stilin e flokëve.

A po ju pëlqen?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *