“Çfarë fëmije je ti kështu”, Beatrix nervozohet keq me Donaldin

Beatrix nervozohet me Donaldin, ai e quan fëmijë. Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj janë dy banorët më të komentuar të shtëpisë Big Brother Vip. Ata janë të lidhur bashkë, megjithatë ditëve të fundit debatet mes tyre janë shtuar. Debati i tyre i sotëm ndodhi për çështjen e përzgjedhjes së këngëve, ku një shaka e Donaldit […]

Continue Reading

Me këtë foto shumë interesante, Fifi uron Vitin e Ri

Ajo padyshim ishte personazh shumë i përfolur. Filloreta-Raçi shihet e veshur me veshje ngjyrë tl zezë me një shishe alkool dhe cigare në dorë. Krahas fotografive, ajo zgjedhur të shkruajë edhe disa fjalë për ndjekësit e saj për ta uruar Vitin e Ri. “Krejt çka kerkojmë në jetë është me qenë të lumtur, me qesh, […]

Continue Reading

Në prag të ndërrimit të motmoteve, Afrona befason me stilin e saj

Afrona Dika, tashmë është e njohur për publikun e gjerë. Që kur ajo u bë gruaja e këngëtarit të njohur, Blero, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo. Jeta e saj bashkëshortore nuk ka qenë edhe aq lehtë,pasi dashurinë me Bleron shpesh e kanë jetuar edhe përmes distancës. Afrona në një anë, […]

Continue Reading

E rrethuar me vajzat dhe Adonisinin, kështu e uron Teuta Krasniqi Vitin e Ri

Ajo është njëra nga personazhet më të përfolura. Teuta Krasniqi, ka pozuar pranë Adonisit dhe dy vajzave. Të veshur me veshje festive, Teuta ka zgjedhur të urojë të gjithë për një Vit të Ri sa më të mbarë. Ndër të tjera, ajo ka uruar edhe për shëndet dhe gëzime në familjen e secilit. “Urime viti […]

Continue Reading

Për Vit të ri, Kida tregon se sa shumë dhurata ka marrë

Kida, padyshim ka qenë njëra nga artistet më aktive në këtë vit. Ajo përgjatë këtij viti ka sjellë projekte të reja të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo. Duke qenë se ka pasur shumë suksese, natyrisht që e të ardhurat e saj kanë qenë të mira. Këtë javë ajo ka postuar foto ku […]

Continue Reading

“Na e bënë trurin dhallë”, banorët flasin për çiftin Donald-Beatrix: Kanë gjetur njëri-tjetrin e bëjnë naze

Ditët e fundit është vënë re një krisje në marrëdhënien e Donaldit dhe Beatrixës. Një ambient luksoz i është shtuar shtëpisë së Big Brother dhe ata nuk e kanë shijuar ende. Ndonëse banorët insistojnë që të shkojnë, të dy refuzojnë që të kalojnë disa çaste vetëm me njëri-tjetrin. Natën e parë hyri Monika me Arjolën […]

Continue Reading

Beatrix i shpreh hapur dashurinë, Donaldi: E mora vesh

Ndonëse konfuzë në disa raste, Donaldi dhe Beatrix kanë filluar t’i shprehin hapur ndjenjat ndaj njëri-tjetrit. Gjatë pasdites së djeshme Beatrix tha se ndihet e lumtur që edhe Donaldi është i lumtur. “Po e shijoj, lumturia jote është dhe lumturia ime. Të dua”- i tha ajo dhe i dhuroi një puthje. Por përgjigja e Donaldit […]

Continue Reading

Nora “kuq e zi” në ditën e fundit të vitit, tregon momentet më të mira të 2021

Këngëtarja Nora Istrefi ka postuar një set të ri të fotove dhe videove për vitin që po e lëmë pas Ajo nuk ka qenë shumë aktive me muzikë, sikurse viteve të tjera, megjithatë kjo s’do të thotë se nuk i ka pasur momentet e saj të mira. Nora Istrefi është parë me veshje kuq e […]

Continue Reading

“Ashensori mu mbush me ujë, s’merrja dot frymë, thërrisja me të madhe ‘o ma, o Ditea’”, Sara përjeton makth brenda shtëpisë, shpërthen në të qara

Sarah Berisha ka përjetuar një makth teksa ka qenë duke fjetur në shtëpinë e Big Brother, pasi ka parë në gjendje shumë të keqe familjarët e saj. Ajo ka treguar se ka parë në ëndërr sikur ashensori i ishte mbushur me ujë, dhe vetë ajo e ka pasur të pamundur që të komunikonte me familjarët […]

Continue Reading