Një tjetër banore bie përtokë, çka po ndodh në “Big Brother”?

Uncategorized

Derisa po realizonin provën javore ka ndodhur kjo situatë. Prova e kësaj jave për banorët është të përqafohen duke vallëzuar në ritmin e një këngë për festat e fundvitit, shkruan lajmi.net.

Pasi bashkohen dhe nisin të vallëzojnë së bashku në minutën e fundit Monika rrëzohet.

Duke u bazuar në video, ajo bie në duart e Antonelës ku kjo e fundit lëshon një britmë dhe nuk dihet se çka ndodhi më pas. Kujtojmë se, javë më parë Fifit i kishte ndodhur kjo gjë të cilës i ra të fikët gjatë transmetimit live.

Shiko videon dhe shih momentin kur Monika bie në tokë.

https://www.facebook.com/bbalb/videos/4527849084002845/?t=0

Leave a Reply

Your email address will not be published.