“Po tregohesh fëmijë”/ Arbri debaton me Einxhel: Mos më fol më

Uncategorized

Marrëdhënia mes Einxhelit dhe Arbrit ka dëshmuar shpeshherë ulje-ngritje.

Mbrëmjen e djeshme një debat i ashpër ka ndodhur mes tyre duke shkaktuar kështu një tjetër krisje në këtë raport.

Pjesë nga debati:

Einxhel: Pse ikën dhe hedh kunja?
Arbri: Nuk dua të më falsësh më, thjesht vazhdo
Einxhel: Mos thuaj kështu se pastaj do duash të vish të sqarosh
Arbri: Nuk kam nevojë të më falsësh fare
Einxhel: Ti kishe 5 vjeç ta bëja hallall. Po tregohesh shumë kalama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *