‘Diçka po zihet’ mes Fifit e Granitit, imazhi qe kanë publikuar ka ngjallë shumë dyshime

Uncategorized

Fifi dhe Graniti vazhdojnë takimet edhe jashtë Big Brother. Graniti dhe Fifi ishin banorët më të përfolur gjatë kohës sa ata ishin brenda shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

Të dy u përfolën për raportet e tyre gjatë kohës sa kanë qëndruar brenda. Por të dy vëmendje po marrin edhe pas daljes së tyre nga BBV-ja. Graniti dhe Fifi janë takuar menjëherë pas daljes së Fifit nga shtëpia, por nuk ishte ajo takimi i vetëm i tyre.

Ata po vazhdojnë të takohen dhe raportet e tyra kanë vazhduar të jenë të mira, shkruan lajmi. Graniti është ai i cili ka publikuar një imazh bashkë me Fifin, teksa shihen në sy me njëri tjetrin.

Graniti përkrah imazhit ka shkruar: A më mirë këtu apo atje?Kujtojmë se dyshja patën pëlqyer njëri tjetrin por pas një kohe vendosën që të kenë vetëm raporte shoqërore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.