A nuk ka ftohtë? Këngëtarja e njohur shqiptare del në mes të dëborës kështu

Këngëtarja e njohur shqiptare Eleni Fureira e cila jeton në Greqi ka pozuar në dëborë. Siç duket Fureira është frymëzuar nga modelja Kendall Jenner dhe ka sfiduar motin. Fureira është fotografuar në një peisazh të bukur të “veshur” me borë me rroba banjoje. Me një gotë verë të kuqe në dorë, një robdishan dhe syze […]

Continue Reading

Po kjo kështu? Pas dalje së Beatrix, Benida pyet Donaldin për Donaldin: Kur e pashë Borën këtu m’u duk si 23 vjeçe

Prova javore e kësaj jave është mjaft interesant. “Vëllai i Madh” ka udhëzuar banorët që të tregojnë secili nga një sekret e më pas ta zbulojnë se cili kujt i përket. Kjo ka ndikuar që banorët të zhvillojnë diskutime, por edhe të bëjnë thashetheme me njëri-tjetrin e të tregojnë edhe gjëra tjera nga jeta e […]

Continue Reading

Kaluan pushimet bashkë, Pajtimi habit me deklaratën: Do ta çoj në gjyq pas kësaj që më bëri

Me daljen e Sarës nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, atë dhe PM i kemi parë thuajse kudo bashkë duke na vërtetuar që lidhja e tyre është shumë serioze. Madje, ata bënë edhe pushimet e para së bashku, duke u arratisur për disa ditë në Bogë, një nga destinacionet më të bukura dimërore. Së […]

Continue Reading

Mihrije Braha gati për “Big Brother VIP”, premton show bashkë me Naimin

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, ishte e ftuar sot në emisionin “#Gjesi”. Ajo foli për koncertin e saj recital të realizuar së fundmi, të cilin e konsideron si një moment të rëndësishëm në karrierën e saj. Por, jo vetëm kaq. #GJESI Gjatë bisedës, këngëtarja u pyet se për çfarë arsye nuk kishte pranuar për t’u […]

Continue Reading

Ka 13 vite që nuk e konsumon mishin e kuq, Sabri Fejzullahu: Çelësi i vitalitetit është të mos hash atë që ke qejf dhe të hash sa më pak

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, shquhet për vitalitetin e tij dhe të qenit në top formë, ani pse ka shtatë dekada mbi supe. I pyetur për çelësin e jetëgjatësisë, këngëtari i hitit “Pranvera në Prishtinë” thotë se jeta e shëndetshme dhe kujdesi në ushqim e bëjnë që të ruajnë freskinë edhe në pleqëri. Në […]

Continue Reading

Iliri dhe Tani flasin për Donaldin pas dënimit që nuk dihet cili është: “Realisht eshte…”

Mbrëmjen e djeshme Iliri dhe Tani kanë folur për Donaldin. “Realisht është shumë kreativ”, u shpreh Iliri. “Me vjen mirë që keni filluar duke i mbajtur mirë relatat, edhe kur u hap ajo e Mozzik i fole tamam,më pëlqeu shumë”, i tha Tani.

Continue Reading

“Qëndrimi me Ilirin më penalizoi” Arbri tregon se përse doli nga shtëpia e BBV

Tenisti Arbër Sulstarova i ftuar këtë të dielë në Fan Club është shprehur se qëndrimi me Ilirin e ka penal.izuar. “Qëndrimi me ilirin më penalizoi me banorët, jo me publikun, mendoj që i kam dhënë hapësirë të gjithëve, pavarësisht se me Ilirin qëndroja se të tjerët ngriheshin më vonë. Gjithashtu sporti më lidhte shumë me […]

Continue Reading

Monika “harbohet” fare duke kërcyer! Hipën mbi karrige (video)

Banorët brenda shtëpisë më të madhe në Shqipëri, Big Brother VIP, shpesh nga jashtë komentohen për veprimet e tyre, debatet e po ashtu edhe për ndonjë situatë të pazakonshme. Ata janë në qendër të vëmendjes 24/7, ndonëse bëhen viral për çdo lëvizje e përfliten në masë të madhe në rrjetet sociale. Së fundmi në Instagram […]

Continue Reading

Zbulohet i dashuri i Beatrix Ramosaj, ai publikon foton së bashku

Është më shumë aktive në jetën private se atë personale. E nga privatja e Beatrix Ramosaj, siç duket kemi të reja: “Ajo është në lidhje dashurie”. I dashuri i saj është nga Prishtina, një bloger që quhet Erris Veliu. Errisi në Instagram në profil ka hedhur foton ku shihet bashkë me këngëtaren, derisa ai është […]

Continue Reading