Ops! Doli dhe po bën namin! Publikohet momenti kur Donaldi i numëronte ditët për ditëlindjen e Borës (video)

Uncategorized

Donald Veshaj është një nga banorët më të pëlqyer në Big Brother Vip. Eksperienca e tij filloj bujshëm e sidomos javën e tretë të spektaklit ku bëri bujë mediatike takimi i tij me Bora Zemanin.

Pasi i ndanë rrugët ky ishte takimi i tyre pas shumë kohësh, meqë rast dyjsha u dakorduan që kur Donaldi të dalë jashtë të marrin një vendim për raportin e tyre.

Por ja që ky moment po shihet si diçka e pamundur, pasi që pas një muaj qëndrim brenda shtëpisë aktori nisi lidhjen me Beatrix Ramosaj.

Kjo sipas Donaldit ndodhi pasi ai nuk mori asnjë sinjal nga Bora pavarësisht se ai i dërgoi asaj edhe varësen e famshme.

Kujtojmë se në fillim Donaldi e kishte përmendur shumë Borën e sidomos pas takimit të tyre shpresat për një raport të mirë u shtuan.

Ndërkohë së fundmi në media po qarkullon një video kur Donaldi priste me padurim datën e ditëlindjes së Borës. Ndryshe Bora ka festuar ditëlindjen e 30-të të saj me 9 janar meqë rast organizoi dy festa me familjar, miqë e kolegë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.