Pasi doli i padeshiruar Donaldi i ben premtimin e forte Beatrikses

Uncategorized

Dihet se Donaldi është i apasinuar pas tatuazheve të cilat i ka pothuaj në të gjithë trupin, por tani ka ndërmend të bëjë edhe një tjetër!

Teksa po bisedonte me Trixen ne oborr, kjo e fundit shprehu dëshiren se do te donte që një tatuazhist te vinte në shtëpi, ndërsa Donaldi i tha se edhe nëse nuk vjen, ai do t’a beje emrin e saj tatuazh pasi te dalin jashtë.

Kujtojme se Donaldi i ka bere Fifit nje premtim se do te beje nje tatuazh edhe per te, ku do te shkruaje ne dore “Filoqyl”, ashtu sic e therriste ai.

Einxhel, Donaldi dhe Beatrix janë tre banorët e nominuar për të lënë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ të premten. Por mesa duket, kjo e fundit është ajo që po ndjenë eleminimin më së shumti.

Madje, këngëtarja ka këshilluar Donaldin, që ai të vazhdojë lojën e t’i jap gaz, nëse ajo del. Beatrix i ka thënë aktorit se ai duhet të luftojë për finalen dhe fitoren e madhe.

Këngëtarja u shpreh se ka mbështetjen e një familje shumë të fortë dhe nuk do të jetë e vështirë ta kalojë. Ndërkohë, Donaldi e ka dëgjuar Trixën teksa fliste e prekur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.