“A e din qe s’kish ma keq se me të qu e mira peshë”, çka është ka ndodh me Fifin?

Uncategorized

Këngëtarja Filloreta Raçi- Fifi, gjatë vitit që lamë ishte një ndër emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Artistja kishte marrë pjesë në BBV dhe për atë pjesë u komentua shumë.

Së fundmi artistja ka postuar një video në ‘Instagram’ teksa thotë se ”e ka qu e mira peshë”.

“A e din qe s’kish ma keq se me të qu e mira peshë, mu m’ka qu e mira peshë”, ka thënë Fifi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.