Antonela mbështet Beatrix, reagon nëna e këngëtares

Uncategorized

Ish-konkurentja e “Big Brother Vip”, Antonela Berisha, së fundmi ka bërë një postim në profilin e saj në Instagram, i cili mori vëmendje të madhe.

Antonela kishe postuar një fotografi të Beatrixës, teksa e suportonte atë, por ky veprim nuk u prit fare mirë nga ndjekësit e saj, ku ka marrë shumë meshaze e reagime negative.

Nga ish-konkurentja mbishkrimi i fotos ishte:”“#support Trixa, Miss you” (Mbështesim Trixën, më mungon)”.

Pas gjithë kësaj ka reaguar nëna e Trixës, Antigona, e cila ka shpërndarë një story postimin në Instagram rreth situatës dhe i ka bërë tag Antonelës me një gif: “I love you”, (Të dua)./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.