Dasma E Bujshme, Sheiku Paguan 50 Milion Dollar Dhe E “Mbulon” Në Diamante Nusen 25-Vjeçare (VIDEO)

Uncategorized

Një karrocë e mbushur me dhurata për nusen dhe familjen e saj, u pa gjithashtu në vendin ku u bë dasma. Historitë rreth kësaj dasme janë bërë virale në internet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nuk kanë qenë të pakta dhe reagimet e qytetarëve në lidhje me këtë ngjarje mjaft interesante. Amal Abdul, një përdorues i Twitter, shkruan:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Princi Arab Sultan Bin Salman, 68 vjeç u martua me një vajzë 25 vjeçare. Çmimi i saj ishte rreth 50 milion dollarë. Kishte diamante si dhuratë. Madje, kishte diamante edhe në fustanin e saj të nuses…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published.