E turpshme! Bora Zemani rèvòltòhèt keq kur mësoi se çfarë kanë bërë në emër të djalit të saj

Uncategorized

Pak minuta më parë , moderatorja Bora Zemani ndau me ndjekësit e saj në Instagram një profil fake, për të cilin kërkoi t’i bënin të gjithë report pasi ishte në emrin e djalit të saj.

Përveç emrit, përdoruesi i asaj llogarie hiqej sikur ishte vete Arbori, pasi komentonte në fotot e Bores duke shkruar: “Mami im më e bukura në botë”

Bora e quajti ktëë veprim si një gjest shumë të shëmtuar dhe të turpshëm, dhe u kërkoi të gjithë ndjekësve të saj t’i bënin report.

Bora Zemani është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ky aktivitet dhe afërsia e saj me fansat javën e kaluar i është shpërblyer asaj duke arritur 1 milionë ndjekës në instagram.

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura shqiptare e cila kohët e fundit është komentuar shumë edhe për shkak të historisë së saj me Donaldin dhe Beatrixën.

Ajo nuk është e dashur vetëm nga njerëzit jashtë televizionit por edhe nga ata brenda. Së fundmi me anë të disa videove Bora ka treguar ankesën e konkurrentëve të Për’puthen të cilëve Bora nuk iu ka kthyer ‘follow’ në instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.