Kaq e bukur qenka vajza e tezes së Beatrixes(FOTO)

Uncategorized

Të gjjthë e dijnë se Beatrix Ramosaj është mbesa e kë ngë tares së mirë njohur shqiptare, Albë ria Hadërgjonaj.

Beatrix e ka trashëguar talentin për muzikë nga tezja e saj, e cila ë shtë një nga zërat më të fuqishëm në vend.

Albëria ka edhe dy vajza, Agnesen dhe Anxhelinen, kjo e fundit e ka trashëguar talentin nga e ëma, duke qenë poashtu një këngëtare e dëshmuar.

Është e habitshme se sa ngjajnë Beatrix dhe Anxhelina, të cilat më shumë duken si motra sesa si vajza tezesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.